Slide background

kanalizační robot

bezvýkopové opravy kanalizačního potrubí a frézování pomocí nejmodernější techniky
multifunkční robotické zařízení PROKASRO

Slide background

havarijní pohotovost

18 - 6 hod.  v pracovní dny a  24h.  o víkendech

za běžných podmínek uvedených v ceníku
zavolejte a vyřešte problémy s kanalizací ihned!

Slide background

dispečink 604 232 562

vychytáme kanalizaci mouchy

Slide background

přesná moderní technika

využíváme moderní kamerové systémy s přesnými měřidly
výkonná čistící vozidla s recyklací i kanalizační roboty

Kontrola kanalizace profilů 200-1200mm

Protože tyto profily se vyskytují převážně na veřejné stokové síti, revize a monitoring kanalizace je prováděn pomocí pojízdné kanalizační kamery, umístěné v dodávkovém vozidle (lidově "velká kamera"). Zařízení není přenosné, předpokládá se možnost příjezdu s vozidlem nad danou šachtu nebo alespoň do její blízkosti.

 

TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss1 TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss3 TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss4 TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss5

 

Pojízdný kanalizační kamerový systém je zařízení podstatně složitější a výkonnější, než je systém přenosný. Základní rozdíl už na začátku je ve způsobu pohybu. Kamerová hlavice je umístěna ve vozíku s vlastním pohonem (elektromotory). Typy jednotlivých podvozků se mohou lišit jak velikostí, tak způsobem pohybu (kolový nebo pásový).
Výhoda vozíku oproti přenosné kamerové hlavici je hlavně ve větším množství přídavných funkcí. Zařízení je tak schopno kamerovou hlavu zvedat, natáčet do různých úhlů, měřit spády, pomocí laserů zjišťovat ovalitu trub, prasklin, deformací, kavern atd.

 

Signál z kamery se přenáší pomocí kabelu do monitoru ve vozidle, kde je zpracován obsluhou. Vozík za sebou kabel táhne a odvíjí ho z bubnu ve vozidle. Délka kabelu je volitelná dle typu, velikosti a váhy kamery v rozmezí 100-250m. Průjezdnost vozíku je závislá na množství materiálu v potrubí a kluzkosti povrchu stěn. Z pravidla větší průjezdnost částečně zaneseným potrubím má pásový podvozek, oproti tomu pro kameru na kolech by mělo být potrubí takřka čisté. Ideálním řešením je proto kanalizaci před prohlídkou vyčistit, už z důvodu dobré viditelnosti eventuálních poškození.

 

TvS-centrum kanalizace vodovody - detail17fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - detail18fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - detail21fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - detail28fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - kamera004 TvS-centrum kanalizace vodovody - p3151392 TvS-centrum kanalizace vodovody - pb162874 TvS-centrum kanalizace vodovody - pb162877 TvS-centrum kanalizace vodovody - revi120001 TvS-centrum kanalizace vodovody - revi120002 TvS-centrum kanalizace vodovody - revi120a TvS-centrum kanalizace vodovody - tv03a

  Havarijní pohotovost

Nabízíme havarijní pohotovost 18-6 hod. v prac. dny a 24h. o víkendech za běžných podmínek uvedených v ceníku.

  Informace ke stažení

Prospekt
Prezentace společnosti
PDF (0.8MB) | PPTX (1.3MB)


  Kanalizace naší kamerou

Video - čištění kanalizace
Video - čištění flokulační stanice
Čištění flokulační stanice
Císařský ostrov - Praha
Video - sání kalů
Sání kalů
výstavba tunelu Blanka


  Rychlý kontakt

K objednávce našich služeb prosím použijte rozšířený objednávkový formulář.
Odesílání...