Slide background

kanalizační robot

bezvýkopové opravy kanalizačního potrubí a frézování pomocí nejmodernější techniky
multifunkční robotické zařízení PROKASRO

Slide background

havarijní pohotovost

18 - 6 hod.  v pracovní dny a  24h.  o víkendech

za běžných podmínek uvedených v ceníku
zavolejte a vyřešte problémy s kanalizací ihned!

Slide background

dispečink 604 232 562

vychytáme kanalizaci mouchy

Slide background

přesná moderní technika

využíváme moderní kamerové systémy s přesnými měřidly
výkonná čistící vozidla s recyklací i kanalizační roboty

Revize kanalizace, prohlídka a kontrola kamerou


Revize kanalizace a kanalizačních rozvodů kamerou patří v dnešní době mezi nejmodernější technologie. Preventivní kontrola a prohlídka kanalizace může zabránit haváriím, lze přesně zjišťovat rozsah poškození popř. kontrolovat kvalitu výstavby dodavatele stavebních prací. Problémům se tak dá předejít za zlomek ceny skutečných finančních nákladů nebo zabránit majetkovým ztrátám.


Kamerová prohlídka kanalizace

Prohlídka kanalizace a revize potrubí je prováděna pomocí speciální kanalizační kamery. Od miniaturních pro inspekce, prohlídky a revize svislých či ležatých rozvodů vody a kanalizace v budovách a areálech, až po samohybné kamery s otočnou hlavou a možností průběžného měření vzdálenosti, spádu, ovality a závad užívaných na monitoring a revizi veřejné kanalizace a její sítě. Kontrola kanalizace je díky moderní technologii snadno dostupnou službou, která předejde problémům nebo odhalí závady v kanalizaci.
Technika pro revize kanalizace

TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss1 TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss4 TvS-centrum kanalizace vodovody - camboss5 TvS-centrum kanalizace vodovody - detail18fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - detail21fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - detail28fotografie TvS-centrum kanalizace vodovody - kameraprenosna01 TvS-centrum kanalizace vodovody - kameraprenosna02 TvS-centrum kanalizace vodovody - kameraprenosna03 TvS-centrum kanalizace vodovody - kameraprenosna04 TvS-centrum kanalizace vodovody - kanalizacni kamera 1 TvS-centrum kanalizace vodovody - kanalizacni kamera 2 TvS-centrum kanalizace vodovody - kanalizacni kamera 3 TvS-centrum kanalizace vodovody - kanalizacni kamera 6 TvS-centrum kanalizace vodovody - kanalizacni kamera 7 TvS-centrum kanalizace vodovody - r1001a TvS-centrum kanalizace vodovody - revi1

 


Jak probíhá kontrola kanalizace?

Připravili jsme pro Vás videoukázku, na které je zachycena prohlídka kanalizace jednou z našich kamer. Další ukázky nejen z revize kanalizace naleznete v pravém sloupci pod nadpisem Kanalizace naší kamerou. Prohlídky a revize kanalizace provádíme moderní technikou jak pro monitoring kanalizace velkých profilů, tak pro monitoring kanalizace malých profilů.

 

Ukázka čištění kanalizace

 

 

Revize kanalizace Praha

Firma TvS-centrum Praha s.r.o. je zavedenou společností, která nabízí komplexní služby v oboru kanalizace a vodovody. Kromě revize kanalizace Vám tedy můžeme nabídnout např.:

  Havarijní pohotovost

Nabízíme havarijní pohotovost 18-6 hod. v prac. dny a 24h. o víkendech za běžných podmínek uvedených v ceníku.

  Informace ke stažení

Prospekt
Prezentace společnosti
PDF (0.8MB) | PPTX (1.3MB)


  Kanalizace naší kamerou

Video - čištění kanalizace
Video - čištění flokulační stanice
Čištění flokulační stanice
Císařský ostrov - Praha
Video - sání kalů
Sání kalů
výstavba tunelu Blanka


  Rychlý kontakt

K objednávce našich služeb prosím použijte rozšířený objednávkový formulář.
Odesílání...